Тваринництво
Головне:
Тваринництво

За якою схемою поросят випоюють замінником молока

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Схема випоювання поросят замінником молока – проста й універсальна. На третій день після народження поросят починають привчати до замінника молока. Зупиняють випоювання приблизно за п’ять днів до відлучення від свиноматки – щоб тварини повноцінно перейшли на престартерну суху годівлю.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів Богдан Бандрівський, керівник ТОВ «Угринів Еко ферм» (Львівська область), яке займається племінним свинарством і практикує випоювання поросят замінником молока.

«Найменших і найслабших поросят відгодовуємо замінником молока мінімум ще шість днів після відлучення, – зазначив він. – За цей період вони інтенсивніше набирають вагу і потім нам легше ними оперувати».

Престартерні корми у господарстві починають згодовувати тваринам за потреби. Якщо свиноматка має малу кількість молока і поросята інтенсивно п’ють замінник, то у віці 10-12 днів від народження тільки замінника молока недостатньо для забезпечення фізіологічних потреб молодого організму. «Тоді ми їх привчаємо до престартерного корму, поступово збільшуючи його частку та зменшуючи частку замінника молока», – розповів Богдан Бандрівський.

Нагадаємо, щоб отримати багато поросят, свиноматку не можна надмірно годувати.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!