Тваринництво

За рідкої годівлі свиней можна оперативно коригувати раціон

За рідкої годівлі свиней можна оперативно коригувати раціон

Рідка годівля свиней дозволяє використовувати відходи і вторинні продукти харчової й мікробіологічної промисловості. Ця перевага дозволяє скоротити витрати зернових кормів.

Рідкий корм більше відповідає фізіологічним потребам свиней і дає можливість забезпечити поступову заміну їхніх раціонів. Також він передбачає точніше дозування.

Великі партії рідкого корму можна за короткий проміжок часу доставити на великі відстані за допомогою трубопроводів.

Процес рідкої годівлі гнучкий, дає можливість оперативно коригувати раціон без участі комбікормового заводу, зокрема домішувати різні компоненти.

На підприємствах, у яких в одному приміщенні утримують різні вікові групи свиней, за допомогою системи рідкої годівлі можна одночасно застосовувати різні рецептури.

За рідкої годівлі зменшуються втрати корму і кількість екскрементів.

Також є можливість ферментації кормової суміші.

З рідкою годівлею споживання води на свинокомплексі зменшується, так само як і обсяг стоків гноївки. Можна відмовитися від напувалок.

Також у господарстві раціональніше використовують не тільки корми, воду, а й ліки, бо значно спрощується процес вакцинації та лікування тварин. Багато ін’єкцій перестають бути обов’язковими: достатньо додати ветеринарний препарат у корм. Як наслідок – така продукція свинарства є більш екологічною.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!