Тваринництво

За підтримки Польщі в Україні стартує проект соціальної апітерапії для воїнів АТО та переселенців

За підтримки Польщі в Україні стартує проект соціальної апітерапії для воїнів АТО та переселенців

4 серпня за підтримки посольства Польщі в Україні в Хмельницькій області, в селі Антоніни Красилівського району, запускають проект психологічної реабілітації воїнів АТО і зайнятості внутрішньо переміщених осіб на основі соціальної апітерапії.

Про це повідомив президент Українського кооперативного альянсу Зіновій Свереда.

Метою проекту є створення сімейних підприємств, які займатимуться не тільки бджільництвом, а й органічним садівництвом, а в перспективі ‒  створення українсько-польських підприємств у сфері бджільництва та переробки продукції садівництва.

Проект здійснюється в рамках грантів від посольства Польщі, підкреслила радник посольства Польщі в Україні Йоанна Юркевич.

За словами Зіновія Свереди, запуску проекту передував майже рік дослідницької роботи. «Ми вивчали ситуацію з біженцями та воїнами АТО. У Хмельницькій області ‒ понад 3,5 тис. учасників бойових дій, ‒ розповів Зіновій Свереда. ‒ Згідно з соціологічними дослідженнями, близько третини з них перебуває в дуже складному психологічному стані».

Наразі в проекті виявили бажання взяти участь 80 учасників АТО і близько 20 внутрішньо переміщених осіб.

Президент Українського кооперативного альянсу повідомив, що учасниками проекту стануть ті, хто успішно захистить свої бізнес-плани.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!