Тваринництво

З початку 2017 року Україна експортувала до Грузії свинини на 65% більше, ніж за весь минулий рік

З початку 2017 року Україна експортувала до Грузії свинини на 65% більше, ніж за весь минулий рік

За січень-травень 2017 року, за даними Державної служби статистики, до Грузії було експортовано української свинини на $4,2 млн при тому, що за весь минулий рік експорт свинини до Грузії склав $2,6 млн.

Таким чином за перші п’ять місяців поточного року було експортовано на 65% більше свинини, ніж за весь попередній рік загалом, повідомляє УКАБ.

Торговельні відносини з Грузією активізувалися після закриття ринку Росії, частка якої в українському експорті свинини в 2016 році становила понад 93%. Наразі частка Російської Федерації в експорті становить близько 0,1%, а Грузії – 67%.  

У 2016 році Україна посіла друге місце за обсягами поставок свинини до Грузії з часткою 9,5%, випередивши Іспанію та Канаду. Найбільшим експортером стала Бразилія – 55% від усієї імпортованої Грузією свинини.

Варто зазначити, що Грузія є єдиним споживачем українського живця свиней. За січень-травень 2017 року Україна поставила до цієї країни живих свиней на $1,6 млн, що в 3,7 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!