Тваринництво

ЄС лідирує в світовому експорті свинини

ЄС лідирує в світовому експорті свинини

Європейський Союз став основним гравцем на світовому ринку свинини, збільшивши за останні 10 років обсяг експорту з 20% до 41%.

Торговельні війни між США та їхніми сусідами у Північній Америці, а також напруженість у відносинах з Китаєм заблокували можливість для американської свинини наростити свою частку (33%) на світовому ринку, пише euromeatnews з посиланням на Раду виробників свинини Канади.

Навіть Канада, один із важливих постачальників свинини на китайський ринок, не дуже добре працює в новому геополітичному кліматі, створеному адміністрацією Трампа.

Майже пів року поставки канадської свинини були заборонені до Китаю, а початок 2020 року не демонструє ніяких ознак полегшення для промисловості.

«У 2010 році Канада забезпечувала 20% світового експорту свинини. У 2019 році її частка скоротилася до 15%. Канадські експортери втратили частку на всіх основних ринках, за винятком Китаю та Мексики.

Тим часом свинарі Євросоюзу очікують ще один рік із високими обсягами експорту до Китаю, адже очікується, що дефіцит свинини в Піднебесній сягне майже 5 млн тонн через ситуацію з АЧС. 

Нагадаємо, у січні Україна закупила майже 1 тис. тонн імпортної свинини.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!