Тваринництво

Яєчний сектор може виграти від скорочення обсягів виробництва цього року

Яєчний сектор може виграти від скорочення обсягів виробництва цього року

Скорочення виробництва яєць сільськогосподарськими підприємствами протягом перших чотирьох місяців цього року на 1,3% є наслідком несприятливої цінової ситуації на яйця в І кварталі. Підприємства були змушені скорочувати поголів’я курей-несучок ще задовго до дії сезонних чинників.

Так прокоментував AgroTimes ситуацію у сегменті виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України» Сергій Карпенко.

Така ситуація жодним чином не вплинула на задоволення внутрішнього попиту, оскільки обсяги виробництва і без того є досить значними, наголосив він.

«Яєчний сектор, можливо, більше виграє від скорочення обсягів виробництва протягом року, оскільки торішні обсяги виробництва протягом року залишили виробників зі збитками навіть при рекордному експорті», – вважає Сергій Карпенко.

За його прогнозами, обсяги виробництва яєць скоротяться проти показника 2019 року, однак скорочення буде не таким вже й значним.

«Експорт яєць до кінця 2020 року навряд чи досягне торішніх обсягів з огляду на значне падіння в І кварталі та подальший вплив епідемії коронавірусу на світові ринки», – додав Сергій Карпенко.

Нагадаємо, що експорт яєць за чотири місяці цього року на 30% менше, ніж за такий самий період 2019 року.

Чи варто перейматися скороченням поголів’я птиці, Сергій Карпенко розмірковує в колонці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!