Тваринництво

Як протистояти кормовим стресам у птиці

Як протистояти кормовим стресам у птиці

Запорукою зниження тиску кормових стресів на птицю є вибір кормових інгредієнтів високої якості. Використання високоефективних сорбентів, що зв’язують мікотоксини, також є важливим елементом запобігання стресів.

Крім того, контроль якості використовуваних жирів і запобігання додавання в раціон окислених жирів, як і їхня стабілізація сантохином, є невіддільною частиною загальної стратегії зниження тиску кормових стресів.

Сьогодні на ринку є багато рослинних екстрактів, які їхні виробники рекомендують використовувати в годівлі птиці, особливо в стресових умовах. Активним початком більшості таких екстрактів є флавоноїди. А головною проблемою флавоноїдів є те, що вони дуже погано всмоктуються у кишківнику, і тільки їхні слідові кількості виявляються в крові.

За дуже сильного стресу, коли збалансований раціон з ефективним преміксом не здатний впоратися з надлишковим утворенням вільних радикалів, можна використовувати антистресові добавки (премікси). Їх випоюють із водою.

Проблема полягає в тому, що в умовах стресів птиця істотно зменшує споживання корму, і не може отримати всі поживні та біологічно активні речовини з кормом. Тому додаткове їхнє введення з водою дає позитивні результати.

Спеціальні високопоживні й збалансовані передстартерні корми знижують негативну дію стресів на курчат. Вони сприяють ефективному розвитку кишківника в перші дні після виведення, що є запорукою здоров’я птиці у майбутньому.

Як повідомлялося, власна програма оптимізації раціону птиці дозволяє керувати витратами на корми.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!