Тваринництво

Як не допустити травмування свиней у станках

Внутрішні технологічні перетинки у свинарнику, які відділяють групи тварин, можуть вплинути як на здоров’я свиней, так і на загальний статус безпеки.

Так, сталеві решітки, що застосовуються для галерей у цеху осіменіння та станків «одиночок» для свиноматок на лактації, за грамотного монтажу прості у користуванні, доволі надійні та безпечні, відносно легко миються та дезінфікуються.

Але постійний контакт зі шкірою свиней, випорожненнями, залишками кормів знищує захисне цинкове покриття, що призводить до його корозійного руйнування. Станки втрачають міцність, губляться окремі сегменти, виникає небезпека травмування як тварин, так і співробітників.

Щоб уникнути цього, потрібен постійний контроль за станом обладнання та своєчасна заміна зіпсованих елементів.

Інколи свинки потрапляють у скрутне становище, з якого вже не можуть визволитися без сторонньої допомоги, а за надмірного опору можуть травмуватися або загинути від асфіксії. Особливо до цього схильні молоді свиноматки, що активно пручаються обмеженню простору), В таких випадках тварин поступово, під наглядом, привчають до станка, у крайньому разі переводять у гуртовий станок.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!