Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Виробники свинини США – під загрозою $5 млрд збитків через коронавірусну кризу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Виробникам свинини США через коронавірусну кризу загрожує колективний збиток у розмірі $5 млрд за період, що залишився до кінця року, повідомляє euromeatnews.

Незважаючи на те, що федеральний уряд оголосив про низку заходів, спрямованих на підтримку малого бізнесу, 25% свинарів країни не мають права на отримання фінансової допомоги через обмежувальні умови, встановлені програмою захисту заробітної плати Управління у справах малого бізнесу (SBA), йдеться в прес-релізі Національної ради виробників свинини.

Зокрема, право на отримання грошової допомоги визначається позитивним прибутком фермерського господарства протягом календарного 2019 року або за останні 12 місяців. Для багатьох виробників свинини США 2019 рік був неприбутковим через торговельну війну з Китаєм та Мексикою, які є найбільшими експортними ринками.

«Наші свинарі опинилися в такому становищі не зі своєї вини», – наголосив президент Національної ради виробників свинини Говард «А. В.» Рот, свинар з Ваузекі, штат Вісконсин. – Виробники свинини втратили $20 із кожної проданої свині під час торгової кризи у 2018 та 2019 роках. У 2020 році вони сподівалися отримати $10 прибутку з кожної свині, але цьому завадив COVID-19. Вірус знищив нашу галузь, і SBA підкладає дров у багаття та  несправедливо карає виробників свинини, відмовляючи їм у доступі до програми захисту».

На його думку, американські виробники свинини потребують суттєвої і негайної державної допомоги, інакше багато сімейних ферм збанкрутують.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!