Тваринництво

Власний комбікормовий завод можуть дозволити собі не лише великі господарства

Подорожчання комбікормів і дедалі більша залежність птахівників від коливання цін на корми доводить, що наявність власного комбікормового заводу сьогодні є просто необхідністю.

Міф про те, що це комбікормовий завод – прерогатива потужних і великих господарств успішно розвінчаний німецькою компанією Buschhoff. Вона може побудувати повноцінний функціональний комбікормовий завод потужністю від 500 кг/год до 20 тонн/год. В Україні на її рахунку – вже понад 20 об’єктів.

Технологічно все устаткування продумано так, щоб за потреби базове обладнання можна було доукомплектувати чи доповнити іншими лініями.

Buschhoff обслуговує своїх клієнтів під ключ. А потім вчасно здійснює профілактику і регулярний моніторинг обладнання, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Повний цикл виробництва Buschhoff зосереджено в Німеччині. В Україні ж сформовано склад швидкозношуваних запчастин. Це допомагає оперативно реагувати на запити клієнта і швидко доставляти потрібні деталі.

Усі роботи на заводах, побудованих компанією, виконують висококваліфіковані українські спеціалісти відповідно до стандартів і рекомендацій виробника. Причому відбувається це дуже швидко. До того ж у будь-який час вони можуть отримати консультацію провідних спеціалістів заводу з Німеччини через інтернет.

Нагадаємо, власне кормовиробництво дозволяє птахогосподарству контролювати якість кормів.