Тваринництво

Вітчизняні фермери не планують згортати молочний бізнес, – опитування

Вітчизняні фермери не планують згортати  молочний бізнес, – опитування

Лише 6% господарств вирішили скоротити чи взагалі згорнути молочний напрямок. Як правило, це малоефективні невеликі господарства, які не мають потрібних коштів і кадрового потенціалу для розвитку.

Такі результати опитування щодо планів розвитку молочного скотарства до 2020 року, проведеного Асоціацією виробників молока (АВМ) серед 300 респондентів. В опитуванні взяли участь ферми, які утримують від 50 до більше, ніж 1,5 тис. голів корів.

За словами віце-президента АВМ Ганни Лавренюк, понад 55% респондентів зауважили, що не планують розширюватися, натомість інвестуватимуть у підвищення продуктивності тварин, навчання персоналу, роботу над якістю продукції.

Тим часом 39% господарств мають наміри збільшити стадо та розширювати виробничі потужності. Зокрема, 7% із цієї групи респондентів зазначили, що до 2020 року завершать розпочату модернізацію наявних та будівництво нових ферм.

«Отож, очікуємо подальшу впевнену еволюцію молочного скотарства в Україні, – підсумувала Ганна Лавренюк. – З року в рік в Україні дедалі більшає господарств, які за рівнем організації виробничих процесів та продуктивністю не поступаються визнаним світовим лідерам».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!