Тваринництво

Villa Milk завершує реконструкцію одного з корпусів молочної ферми

Компанія Villa Milk завершує реконструкцію корпусу молочної ферми, де перебуватимуть корови в період пізнього сухостою. Приміщення розраховане на 120 голів.

Про це повідомили у господарстві.

Тварини утримуватимуться безприв’язно, але будуть розподілені на три блоки, залежно від періоду сухостою.

«У корпусі проведені внутрішній роботи, постелена нова підлога, оброблені стіни, тобто реконструкцію корпусу завершено, – розповів співзасновник Villa Milk, керівник господарства «Україна-О» Михайло Федчишен. – На черзі – встановлення обладнання для вентиляції, утримання тварин і годівлі».

Відремонтований корпус планують відкрити до холодів, додав він. Першими сюди перейдуть первістки, а потім і корови на пізньому етапі сухостою

«Зараз розглядаємо можливість облаштування спеціальної родзали – на випадок, якщо перейми у корови розпочнуться безпосередньо у цьому корпусі», – зазначив Михайло Федчишен.

Як повідомлялося, інвестиції в якісне обладнання та підвищення кваліфікації працівників вивели молочну ферму ПСП «Рассвет» на новий рівень розвитку.

Довідка

На молочній фермі Villa Milk утримують 707 тварин, у тому числі дійного стада – 300 голів. 28 корів перебувають у запуску, решта – молодняк. Один корпус молочної ферми повністю автоматизований, у другому за доярів працюють роботи.