Тваринництво

Вакцина нової генерації для профілактики хвороби Марека доступна і в Україні

Компанія «Берінгер Інгельхайм», світовий лідер у ветеринарному сегменті, вивела на ринок України вакцину нової генерації Превексіон РН, Prevexxion RN проти хвороби Марека.

Превексіон РН, Prevexxion RN стала першою інновацією у категорії вакцин для профілактики хвороби Марека за більше ніж 40 років, наголосили в компанії.

Вона складається з інноваційної конструкції вакцини 1-го серотипу, що забезпечує унікальний баланс між безпечністю й ефективністю проти найбільш вірулентних штамів вірусу хвороби Марека.

Превексіон РН, Prevexxion RN забезпечує раннє набуття імунітету до хвороби Марека з 5-добового віку для повного захисту бройлерів, курей-несучок і батьківсього поголів’я птиці.

Вакцина повністю сумісна з Ваксітек ГВІ+ІБХ, Vaxxitek HVT+IBD та Ньюксітек ГВІ+НХ, Newxxitek HVT+ND.

Превексіон РН, Prevexxion RN випускається в ампулах по 2000 доз, заморожених у рідкому азоті.

«Експерименти, що проводилися в польових і лабораторних умовах у всьому світі, продемонстрували безпечність і ефективність вакцини, а також раннє формування імунітету, потужний і тривалий захист від високовірулентних штамів хвороби Марека протягом усього життя птиці», – зазначив директор із розвитку напряму птахівництва «Берінгер Інгельхайм» Жером Бодон.