Тваринництво

В «Агрейні» розпочалися зелені жнива

В «Агрейні» розпочалися зелені жнива

Підприємства агрогрупи «Агрейн» заготовляють зелені корми для сектору тваринництва. Погодні умови дозволяють не лише виростити соковиті трави, а й ефективно та швидко їх зібрати. 

Про це повідомили у компанії.

«Перевагу надали збиранню люцерни, – уточнили в «Агрейні». – Цей корм стане джерелом енергії для ВРХ, сприятиме хорошим надоям. Зважаючи на те, що заготівлю проводили з урахуванням усіх технологічних особливостей, в оптимальний для скошування час, є підстави вважати, що сінаж буде високої якості».

У люцерні високий уміст вітамінів, макро- і мікроелементів, це – важливий продукт для годівлі тварин, особливо узимку. В сіні люцерни у середньому 16,3% протеїну, а в сіні трави, скошеної перед цвітінням, – до 20% (від сухої маси), 50 к.о. у 100 кг. 

Крім того, люцерна підвищує родючість ґрунту й збільшує врожай наступних культур. Ґрунт після оранки люцерни та люцерно-злакових травосумішок стає більш структурним, збагачується органічними і мінеральними речовинами. Добре розвинена коренева система люцерни на другий-третій рік життя рослин залишає в орному шарі ґрунту кореневу масу, рівноцінну 40-60 тонн/га гною.

Як повідомлялося, «ТАС Агро» також посіяв люцерну для потреб молочної ферми.

Нагадаємо, агрофірма ім. Довженка завершила заготівлю сінажу.