Тваринництво

«Укрпромінвест-Агро» розпочав експортувати нетелей

«Укрпромінвест-Агро» розпочав експортувати нетелей

Компанія «Укрпромінвест-Агро» розпочала експорт нетелей голштино-фризької породи американської селекції. Першу партію у кількості 97 голів відправили у вересні до Узбекистану.

Про це повідомили у компанії.

Окрім цього, компанія продала кілька партій нетелей на внутрішньому ринку – підприємствам у Донецькій і Полтавській областях.

За словами директора із тваринництва «Укрпромінвест-Агро» Максима Армашова, компанія має змогу запропонувати закордонним та вітчизняним покупцям до 600 нетелей на рік.

«Голштино-фризька порода американської селекції нині є найпродуктивнішою молочною породою корів у світі, – підкреслив він. – Для розведення корів ми співпрацюємо зі світовими лідерами у виробництві генетичного матеріалу – World Wide Series та Alta Genetics і використовуємо сучасний генетичний матеріал биків, які входять до сотні найкращих у світі згідно із рейтингом Interbull».

Компанія розширює напрямки експорту. «Наразі тривають перемовини щодо експорту нетелей до Узбекистану на постійній основі, – зазначив Максим Армашов. – Уже наступного року плануємо продати до 600 голів ВРХ, у тому числі за кордон».

Тваринницький напрямок «Укрпромінвест-Агро» налічує 6,6 тис. голів, із них 3 тис. голів – дійне стадо. Середній надій на фуражну корову по підприємству за результатами 2018 року склав 8891 кг. Плановий надій на 2019 рік – 9000 кг і більше.

Нагадаємо, компанія «Агропродсервіс» придбала в Чехії понад 300 нетелей голштино-фризької породи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!