Тваринництво

Україна збільшила експорт м'яса та субпродуктів птиці на 45%

Україна збільшила експорт м'яса та субпродуктів птиці на 45%

За даними митної служби України за січень-квітень 2016 експорт м’яса та їстівних субпродуктів птиці зріс на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляє прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

Обсяг реалізації зазначеної продукції за кордон склав 66,6 тис. т, що на 20,7 тис. т більше за аналогічний період 2015 року. В грошовому виразі експорт м’яса та їстівних субпродуктів птиці зріс на 19,2 млн. дол. США та склав 82 млн. дол. США.

Основними країнами-покупцями стали: Ірак з часткою 31% (25,1 млн. дол. США), Нідерланди – 12% (9,4 млн. дол. США) та Єгипет – 9% (млн. дол. США).

Натомість імпорт м’яса птиці у грошовому виразі за січень-квітень 2016 року скоротився на 13%, склавши майже 9 млн. дол. США, при цьому у натуральному виразі цієї продукції було завезено на 47% більше ніж за аналогічний період минулого року, а саме – 21,1 тис. т. Найбільше курятини завозилося з Європейського Союзу: Польща, Німеччина, Велика Британія, котрі сумарно ввезли 83,2% м’яса птиці.

Нагадаємо, що Україна, згідно з умовами ПВЗВТ між Україною та ЄС, встановила тарифну квоту на безмитне ввезення з країн ЄС м’яса птиці та напівфабрикатів з м’яса птиці. Згідно з даними ДФС, станом на 23 травня країнами ЄС було використано 100% безмитної квоти на постачання м’яса птиці та напівфабрикатів з м’яса птиці (початкова квота – 8 000 т, залишок – 0).

 

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!