Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

У перший тиждень вирощування індичат їм розділяють приміщення на ринги

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Показники вирощування індичат можна покращити, максимально правильно організувавши простір, де вони утримуються.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів головний лікар компанії «Пан Індик» (Чернівецька область) Олександр Співачук.

Так, у господарстві протягом першого тижня вирощування розділяють приміщення на ринги, або секції. У кожній із них садять по 250 голів індичат.

Така схема дозволяє молодняку краще адаптуватися до навколишніх умов, підкреслив Олександр Співачук.

У кожній із таких секцій є брудер, який виконує роль квочки, тобто обігріває індичат, і лампи у ролі «батька», які вказують на корм і воду.

Після четвертої доби вирощування перегородки поступово знімають, щоб птиця звикала до великого простору.

Через 28 діб частину птиці перевозять в інший пташник із розрахунку нормативних показників щільності посадки відповідно до кросу – 3 індиків/м2 або 5 індичок/ м2.

Як повідомлялося, у перехідні періоди року «Пан Індик» здійснює дезінфекцію в присутності птиці.

Довідка

«Пан Індик» спеціалізується на товарному вирощуванні індиків. Має п’ять робочих пташників із сучасним обладнанням, кожен – на 14 тис. голів разової посадки молодняку. Співвідношення птиці становить 70% індиків і 30% індичок.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!