Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У Німеччині виробники м'яса переходять до прямого найму працівників

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Німеччині виробники м'яса переходять до прямого найму працівників

Великі гравці м’ясної галузі у Німеччині, серед яких Danish Crown, Tönnies Westfleisch, Westcrown, Willms та PHW, переходять до прямого найму працівників.

Про це пише euromeatnews.

Через велику кількість випадків зараження COVID-19 на м’ясопереробних заводах Німеччини основні гравці галузі вирішили припинити відносини з субпідрядниками робочої сили до кінця року.

Компанія Danish Crown стала останньою, яка приєдналася до групи, побоюючись, що німецький споживач може втратити довіру до м’ясної промисловості.

Уряд Німеччини оголосив, що працює над законопроєктом, який забороняє укладати трудові договори з субпідрядниками в м’ясній промисловості Німеччини і дозволяє лише прямий найом і працевлаштування.

Danish Crown має бойню в Ессені, на якій працює 1,5 тис. осіб, із яких більше половини – мігранти. За словами керуючого директора підрозділу Пребена Санке, до осені цей відсоток має знизитися до 25%.

Нагадаємо, у червні на найбільшому м’ясопереробному заводі компанії Tönnies був зафіксований великий спалах коронавірусу – майже 1,5 тис. працівників. Підприємство призупинило свою роботу до подальших розпоряджень. Майже 80% працівників заводу,  які отримали позитивний результат тестів на коронавірус, приїхали з Румунії і Болгарії.  ЗМІ пов’язали цей спалах із поганими житловими умовами, наданими субпідрядниками.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: