Тваринництво

У Хмельницькій області зафіксовано випадок АЧС

У Хмельницькій області зафіксовано випадок АЧС

Відповідно до оперативної інформації ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 14.12.2016 в СТОВ АФ «Маяк» (м. Полонне, Полонський р-н Хмельницька обл.) було зареєстровано загибель свиней — повідомляється на сайті Держпродспоживслужби.

У ході дослідження відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 15.12.2016 встановлено діагноз на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження №008245 п.м./16 від 15.12.2016).

Для координації дій із локалізації та ліквідації спалаху АЧС 15.12.2016 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полонській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

Для координації виконання заходів у Хмельницьку область виїхали спеціалісти Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. В осередку захворювання вживають заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

За попередньою інформацією в СТОВ АФ «Маяк» утримується близько 5600 голів свиней.

Довідково: з початку 2016 року в Хмельницькій області зареєстровано п’ять випадків АЧС в Дунаєвецькому, Летичівському, Новоушицькому, Старокостянтинівському та Полонському районах.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!