Тваринництво

У фокусі форуму «Молочна ферма» – зниження собівартості виробництва молока

У фокусі форуму «Молочна ферма» – зниження собівартості виробництва молока

Закупівельні ціни на молоко-сировину зростають. Та виробники стикаються з проблемою збільшення собівартості виробництва молока через вимушене використання дизельних генераторів та через подорожчання кормів. Як знизити собівартість виробництва молока, щоб це не погіршило його якість – одне з найважливіших питань сьогодні.

Тому воно фігурує в програмі Всеукраїнського практичного форуму «Молочна ферма. Зниження собівартості сирого молока», який відбудеться 16 березня у Львові.  

Директор департаменту молочного скотарства «Аграрної компанії 2004» Богдан Баб’яр впроваджує механізми зниження собівартості кінцевої продукції у своєму господарстві, а отже, йому є чим поділитися з колегами-фермерами.

Організатором форуму, який об’єднає провідних експертів і практиків молочного скотарства, є журнал The Ukrainian Farmer.

Керівники, ветеринарні лікарі, технологи провідних господарств і виробників розглядатимуть оптимальні варіанти, як покращити здоров’я великої рогатої худоби, менеджмент процесів годівлі. Крім того, охоплять питання відтворення, вирощування й утримання поголів’я.

На форумі йтиметься також про перспективи молочної галузі, налагодження виробництва продукції з доданою вартістю, освоєння нових ринків збуту, керування молочною фермою в умовах обмежених людських ресурсів.

Дізнатися, як долучитися до Всеукраїнського практичного форуму «Молочна ферма. Зниження собівартості сирого молока», а також ознайомитися з програмою і спікерами можна тут.