Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У червні молочне поголів’я корів у підприємств скоротилося на 4,9%

У червні молочне поголів’я корів у підприємств скоротилося на 4,9%

В Україні зберігається негативна тенденція до скорочення поголів’я великої рогатої худоби. Так, на 1 липня 2019 року воно було меншим на 4,1% порівняно з аналогічною датою минулого року – 3,74 млн.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Скорочення відбувається і в дійному поголів’ї корів. У червні загальна кількість корів у господарствах усіх форм власності скоротилася на 4,4%, порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 1,92 млн голів.

При цьому в червні скорочення корів у промислових підприємств було стрімкішим, ніж у господарствах населення – 4,9% (до 455,8 тис. голів) проти 4,2% (до 1,47 млн гол.).

Скорочення поголів’я у підприємствах зафіксовано у більшості областей України. Найбільше в мінусах порівняно з червнем минулого року Чернівецька область – на 18,2% менше (до 2,7 тис. голів), Рівненська – на 13,4% (до 12,3 тис. голів) і Запорізька – на 12,3% (до 6,4 тис. голів).

Нарощували кількість дійної худоби лише господарства Тернопільської області – на 4,2% (до 12,4 тис. голів) та Івано-Франківської – на 2,4% (до 4,3 тис. голів).

Фактичне скорочення поголів’я корів у промислових підприємствах у 2019 році почалося з березня і в середньому щомісячно зменшувалося на 2,4 тис. голів, підкреслили в  Асоціації виробників молока. В цілому за чотири останні місяці Україна втратила 9,7 тис. промислових корів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали