Тваринництво

«Татекс СПФ» на 30% збільшило поголів’я великої рогатої худоби

«Татекс СПФ» на 30% збільшило поголів’я великої рогатої худоби

Поголів’я великої рогатої худоби у ТОВ «Татекс СПФ» (Запорізька область) зросло на 86 голів до рівня минулого року, в тому числі на 24 голови ‒ корів. Наразі в господарстві налічується 373 голови ВРХ, з яких 186 ‒ корів.

Про це повідомили у Запорізькій облдержадміністрації.

Надій молока на одну корову з початку року склав 4402 кг, що більше минулорічного показника на 930 кг. Виробництво молока збільшилося на 263 тонни до рівня минулого року.

Середньодобовий надій молока на одну корову складає 28 кг при середньому по області 16,7 кг ‒ це один із найвищих показників на Запоріжжі.

«Татекс СПФ» має статус племінного репродуктора з вирощування та розведення поголів’я  великої рогатої худоби української червоно-рябої молочної породи. Забезпечує як власне відтворення поголів’я ВРХ, так і реалізує племінне поголів’я іншим господарствам.

Минулого року господарство отримало кошти за приріст поголів’я дійної череди корів у рамках Програми розвитку галузі молочного скотарства в сільгосппідприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки.

За власні кошти «Татекс СПФ» побудувало та ввело в дію доїльний зал, реконструювало та ввело в дію два корівники на 300 голів. Крім цього, триває реконструкція тваринницького приміщення на 200 голів для утримання поголів’я молодняка ВРХ.

За словами керівника підприємства Ігоря Столяра, цього року в господарстві планується збільшити поголів’я дійної череди корів та продовжити участь у виконанні обласної Програми.

Довідка

Програма розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки передбачає щорічне виділення коштів із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1 млн грн. із розрахунку 5 тис. грн. за кожну прирощену голову дійного стада корів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!