Тваринництво

Свинина живою вагою подешевшала на 6,8%

Свинина живою вагою подешевшала на 6,8%

Цього тижня ціни на свиней забійних кондицій «відкотилися» на 6,8% після раптового стрибка минулого тижня. Першого тижня квітня середньоринкова ціна була 46,8 грн/кг.

Про це повідомила керівниця аналітичного відділу асоціації «Свинарі України» Олександра Бондарська.

Цього тижня очікування і реальність операторів ринку свинини не збіглися. Так, в останні дні березня виробники планували реалізувати товарні партії по 46-48 грн/кг. Проте вже у кінці тижня опитування представників м’ясопереробної галузі продемонструвало зниження мінімальної ціни до 45 грн/кг.

При цьому деякі з них через погіршення продажів та скасування замовлень на свинину були змушені відмовитись від частини попередньо заброньованих партій живця.

Закупівельники також зазначили відчутну активізацію пропозиції свинини з боку дрібних виробників, які до цього були постачальниками для продовольчих ринків.

Хоча цього тижня оприлюднена постанова Міністерства охорони здоров’я, що дозволяє роботу ринків в умовах карантину, це не послабило напругу на ринку.

Крім цього, більшість м’ясопереробників наразі мають сумніви, що реалізація свинини та продуктів із неї покращиться напередодні Великодня через продовження карантину та посилення заходів із дистанціювання.

Тому м’ясокомбінати, що мали запаси мороженої продукції, наразі активно їх використовують та, відповідно, скорочують обсяги заготівлі свинини. У зв’язку з цим закупівельники очікують, що низхідний рух цін продовжиться і наступного тижня.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!