Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Слов’янська хохлушка» використовує енергоощадні технології

ТОВ «Слов’янська хохлушка» (Донецька область) постійно шукаємо різні варіанти зменшення витрат, що впливають на собівартість продукції. Зокрема, щоб зменшити витрати на електроенергію, всі лампи в пташниках замінили на світлодіодні.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше Птахівництво» розповів директор ТОВ «Слов’янська хохлушка» Ігор Зінковський.

«У вирощуванні курей-несучок ми застосовуємо переривчасте освітлення, а не цілодобове, – зазначив він. – Вимикаємо світло на 6-8 годин, що дозволяє нам економити як електроенергію, так і споживання корму».

Крім того, компанія також використовує на виробництві енергоощадні котли, що дозволяє суттєво оптимізувати й знизити собівартість продукції.

Довідка

«Слов’янська хохлушка» створено у 2016 році на базі колишнього тваринницького відгодівельного комплексу шахти ім. Засядька. Основним видом діяльності підприємства є виробництво курячого яйця. Продукція птахофабрики продається під торговельною маркою «Фенікс». У господарстві повністю реконструйовано виробничі приміщення, збудовано та введено в експлуатацію 10 пташників із сучасним обладнанням, завершено будівництво ще одного складу готової продукції.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали