Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Сімейна молочна ферма потребує супроводу фахівця з харчової безпеки на старті проекту

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Технологічну карту виробництва якісного молока необхідно включити в комплект документів для кожної сімейної ферми, в тому числі для наявних.

На цьому наголосила технологиня з виробництва та переробки м’ясо-молочних продуктів, сертифікована аудиторка систем харчової безпеки Оксана Прокопенко.

Вона вважає, що розроблення такої карти на основі вимог НАССР одночасно вирішить питання і високої якості молока, і юридичної підстави для його продажу не тільки переробнику, а й безпосередньому споживачу.

«Розроблення і запровадження НАССР само по собі звільняє виробника від необхідності сертифікації продукції і не перешкоджає прямим продажам без посередників за умови дотримання вимог ветеринарного благополуччя тварин та щоденного аналізу якості молока», – зазначила Оксана Прокопенко.

За її словами, сімейна молочна ферма як новітня форма виробництва потребує супроводу фахівця з харчової безпеки на старті проекту, аби одразу намагатись отримати якість молока без потреби виправляти помилки згодом.

Практичне дотримання НАССР створює передумови для перероблення молока у високомаржинальні молочні продукти – сир, йогурт, сметану, масло тощо, наголосила експертка.

Більше аргументів щодо високої якості молока для сімейної ферми викладено в колонці Оксани Прокопенко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!