Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ще дві компанії можуть отримати право маркувати птахівничу продукцію «Без антибіотиків»

Ще дві компанії можуть отримати право маркувати птахівничу продукцію  «Без антибіотиків»

До кінця року ще два українських птахопідприємства можуть отримати право маркувати свою продукцію «Без антибіотиків».

Про це заявив виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України» Сергій Карпенко.

«У нас є ще два підприємства, на яких зараз здійснюється моніторинг щодо відповідності їхніх потужностей вимогам із вирощування птиці без застосування антимікробних засобів. Але через  карантинні обмеження у нас зсуваються терміни здійснення інспектування, – зазначив він. – Хоча маю надію, що до кінця року ми матимемо ще птахівничі підприємства, які матимуть змогу наносити маркування «Без антибіотиків» на свою продукцію».

Мова йде про ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (ТМ «Епікур») і ТОВ «Ясенсвіт» групи «Овостар Юніон» (ТМ «Ясенсвіт»), які подавали заявки на здйснення моніторингу.

Нагадаємо, з 1 січня 2020 року асоціація «Союз птахівників України» розпочала контрольований моніторинг залишків інгібіторів і токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці протягом всього циклу її вирощування на п’яти підприємствах.

На сьогодні пройшли аудит і отримали дозвіл наносити додаткове маркування три підприємства агрохолдингу МХП: ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Вінницька птахофабрика» і ПрАТ «Оріль-Лідер».