Тваринництво

Розсипні корми для курей вигідніші для господарства

Розсипні корми для курей вигідніші для господарства

За грануляції комбікорму не менше як 10% його загального обсягу розсипатиметься до пилової фракції. Корм у такій консистенції птиця не вживає, тому для господарства це – чисті витрати.

Компанія «КПК Агроінвест» для курей на відгодівлі використовує розсипні корми замість гранульованих.  

«Ми придбали вальцеві станки, за допомогою яких дробимо зерно, – розповів директор із виробництва Олег Наконечний. – Технологія така, що зерно не перемелюється на борошно, а дробиться, розколюється на кілька частин».

Таким чином отримують гарний, сипучий корм без пилу й муки. Зерно добре розсипається в годівницях, птиця його із задоволенням споживає.

«У змішувач корму додаємо подрібнене зерно й 2,5% премікс. Готуємо 10% суміш. Туди ж, у змішувач, додаємо останнім інгредієнтом соєву олію», – зазначив Олег Наконечний.

Він підкреслив, що за змішування із зерна вивільняється частина вологи, завдяки чому до нього прилипають частинки вітаміннопреміксної суміші.

«Осипатися в годівницях суміш не встигає – курка все швидко з’їдає. Тому в годівницях пилу зовсім немає, – розповів Олег Наконечний. – А от у годівницях курчат він є, бо ми їм даємо гранульований корм, який із часом частково розсипається».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!