Тваринництво

«Ратнівський аграрій» хоче відгодовувати ВРХ на мармурову яловичину

СТОВ «Ратнівський аграрій» розпочало реконструкцію окремих приміщень для утримання та відгодівлі великої рогатої худоби.

Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Господарство має статус племінного підприємства, спеціалізується на відгодівлі ВРХ м’ясного напряму продуктивності, яку реалізує в Україні та за кордоном. Утримує понад 2,2 тис. голів ВРХ, у тому числі близько 1 тис. голів – маточного поголів’я: шароле, абердин-ангусів, лімузинів.

«Ратнівський аграрій» практикує безприв’язне утримання худоби з використанням власно вирощених кормів. Проте в зимовий період утримує корів у дев’яти тваринницьких приміщеннях.

Сьогодні в господарстві вивчають особливості відгодівлі ВРХ для виробництва мармурових стейків, зазначив керівник «Ратнівського аграрія» Валентин Бебес.

«Раніше держава частково відшкодовувала вартість закуплених для подальшого відтворення племінних тварин. Розуміючи необхідність збереження м’ясного скотарства на Волині, цьогоріч із обласного бюджету надали дотацію за утримання м’ясних корів», – зазначив начальник управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Юрченко.

Він додав, що в області зосереджено понад 25% м’ясного поголів’я України.

Як повідомлялося, «МХП-Баффало» придбав 18 бичків для покращення генофонду.