Про здоров’я птиці на Міжнародному форумі Poultry Farming розкажуть вітчизняні й закордонні фахівці

Уже за тиждень ветеринарні лікарі птахопідприємств зможуть обговорити найгарячіші питання, поділитися досвідом чи, навпаки, перейняти його. 14-15 травня у Львові Міжнародний практичний форум Poultry Farming збирає професійну спільноту галузі птахівництва, і ветеринарний блок буде представлено низкою цікавих і актуальних доповідей від українських і закордонних спеціалістів.
Так, Андрій Оробчук, директор «СЕВА Санте Анімаль Україна», акцентує на новому виклику, яким є сьомий генотип вірусу хвороби Ньюкасла.
Як ефективно побороти сальмонелу, в деталях розповість д-р Мачей Кучковський з Університету природничих наук у Вроцлаві.
Здоров’ю кишківника птиці, що є ключем до високої продуктивності стада, буде присвячена доповідь Дмитра Масюка, д-ра НДЦ біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК, завідувача кафедри фізіології, біохімії тварин, лабораторної діагностики ДДАЕ.
А Олександр Северин, офіційний представник «Huvepharma в Україні», представить ефективне рішення для запобігання кишковим хворобам.
Діагностування ще однієї поширеної хвороби ‒ інфекційного бронхіту ‒ стане темою доповіді Яна Шептицьки, консультанта, викладача Університету природничих наук у Познані.
На чому базується професійний підхід до контролю респіраторних хвороб у птиці, поділиться Войтек Ходорович, регіональний технічний менеджер Phibro Animal Health із вакцин для птахівництва.
Сергій Щербина, директор із виробництва «Ясенсвіту», зосередиться на ветеринарному догляді у перші дні вирощування птиці.
Про нюанси, які варто врахувати при виборі мікробних препаратів, знає Олена Василенко, завсектором інтелектуальної власності інновацій і впроваджень, молодший науковий співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.
Своєю чергою Михайло Переста, лікар ветеринарної медицини СГП «МБС», зупиниться на особливостях застосування новітніх імунотропних препаратів у птахівництві.
Безумовно, не лише ветеринарні питання порушуватимуть на форумі Poultry Farming. У програмі враховані інтереси і керівників птахофабрики, і технологів. Понад 500 учасників із різних куточків України та з-за кордону, які очікуються на цьому масштабному заході, за два дні його роботи точно знайдуть для себе нових партнерів, наповняться знаннями й ідеями. А живе спілкування в дружній атмосфері надасть позитивного заряду.
Отже, ознайомтеся з програмою форуму, обирайте найцікавіші доповіді та реєструйтеся!