Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Повені у Китаї спричинили спалахи АЧС

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Повені у Китаї спричинили спалахи АЧС

Нові спалахи африканської чуми свиней (АЧС) зареєстровані в деяких регіонах на півдні Китаю після злив. Галузеві аналітики стверджують, що це може стати серйозною перешкодою на шляху до поповнення запасів свинини.

Про це пише Pig World з посиланням на Reuters.

Останніми місяцями у Китаї спостерігалося менше спалахів АЧС, але зливи і повені, які відбуваються на півдні Китаю з середини червня, схоже, спровокували нові випадки захворювання, заявив головний аналітик консалтингової компанії Shandong Yongyi Чжен Лілі.

Міністерство сільського господарства та сільського розвитку повідомляло про десяток спалахів АЧС у березні і квітні, що вказує на те, що вона поширювалася й до початку дощів.

Опитування, проведене Shandong Yongyi серед свинарів невеликих господарств, фермерів, продавців і забійників у 20 провінціях, виявило десятки випадків захворювання на АЧС після злив у провінції Гуандун, районі Гуансі та інших.

Заходи біобезпеки на багатьох свинофермах на півдні Китаю не пристосовані для захисту під час таких дощів, зазначив аналітик. При цьому дрібні підприємства страждають більше, ніж великі.

Як повідомлялося, МЕБ зареєстрував перший комплект для виявлення АЧС.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: