Тваринництво

Полтавське господарство планує замінити ручні гнізда для бройлерів автоматичними

ПП «Піддубний» (Полтавська область), яке спеціалізується на племінному виробництві бройлерів, активно модернізує виробництво. У пташниках установили сучасне обладнання, систему вентиляції.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше Птахівництво» розповів власник підприємства Андрій Піддубний.

Поки що для птиці встановили ручні гнізда, але плануємо їх змінити на автоматичні, зауважив він.

«Зате у пташниках встановлена повністю автоматизована система годівлі з дозуванням по лініях (роздільна годівля півників і курочок), – зазначив Андрій Піддубний. – Система годівлі ланцюгова. Коли ми її встановили, помітили, що зменшилася кількість знесеного на підлозі яйця. Сьогодні відсоток знесеного на підлозі яйця не більше як два».

За його словами, звичайна годівниця має діаметр 40-60 см, вона дає тінь. Курка любить нестися в потайному місці, тому обирає часто таку тінь для знесення яйця. «Автоматичне піднімання лінії годівлі – на таку висоту, щоб не утворювалася тінь, після того як птиця поїсть – допомагає уникнути цієї проблеми», – наголосив Андрій Піддубний.

Господарство опалює пташники частково за допомогою дизеля, частково – пелет. «Пробували опалювати дровами, але дуже важко було досягти стабільних показників мікроклімату за таких умов», – зазначив власник «Піддубного»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!