Тваринництво

Польща постачатиме заморожену курятину в Південно-Африканську Республіку

Польща постачатиме заморожену курятину в Південно-Африканську Республіку

Польща зможе експортувати м’ясо птиці в Південно-Африканську Республіку. Африканська сторона підтвердила, що польське м’ясо відповідає ветеринарним вимогам, отже, може доставлятися в замороженому вигляді місцевим підрядникам.

Угоду про торговельне співробітництво з ПАР підписав у тому числі й заступник міністра сільського господарства Польщі Яцек Богуцький. Він сподівається, що найближчим часом будуть підписані перші торговельні угоди з африканськими партнерами.

«Це великий ринок, і до цього часу найбільшим експортером на ньому була Європа. Ми ж як провідний виробник і експортер Європи не мали доступу до цього ринку», ‒ зазначив заступник міністра сільського господарства.

Яцек Богуцький також сподівається, що польські м’ясні продукти будуть експортуватися на постійній основі й у інші африканські країни.

«Угода з Південно-Африканською Республікою стосується всіх країн Африки на південь від Сахари. Ця угода дає можливість вийти на величезний ринок. Це більше 1,5 мільярда людей», ‒ підкреслив Яцек Богуцький.

У 2015 році Польща виробила понад 2 млн тонн м’яса птиці. Понад 40% продукції експортується.

Птицефабрики Украины

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!