Тваринництво

Племінні свині та товарні поросята зросли в ціні

Племінні свині та товарні поросята зросли в ціні

З укріпленням нового рівня закупівельних цін на свиней забійних кондицій постачальники племінних свиней та товарних поросят також переглянули ціни.

Про такі зміни свідчать результати моніторингу цін на чистопородних та гібридних кнурів, ремонтних свинок, спермопродукцію та товарних поросят, який проводить Асоціація свинарів України.

Найактивніше на зміну цін на ринку живця реагують котирування товарних поросят. Так, із підвищенням цін на свинину живою вагою у жовтні, ця товарна позиція піднялася в ціні на 5-25 грн/кг.

З кінця жовтня ‒ початку листопада тварин вагою 20-30 кг можна придбати по 80-105 грн/кг, а середня ціна пропозиції закріпилася на позначці 90 грн/кг.

Поросята у меншій ваговій категорії (10-15 кг) дорожчі ‒ 125-200 грн/кг.

Окрім здороження живця, причиною підйому цін на товарних поросят є їх обмежена пропозиція. Протягом року основні постачальники відзначають підвищений попит на них і працюють із замовленнями на кілька місяців наперед.

Аналогічно відреагували зазвичай стабільніші ціни на племінний молодняк. Хоча діапазон цін на таких тварин не змінився: як і у вересні, чистопорідних і гібридних кнурів можна придбати по 6,5-20 тис. грн/гол., а свинок ‒ за 6-10 тис. грн/гол. А окремі виробники пропонують племсвиней на 10-28 грн/кг дорожче, ніж на початку осені.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!