Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Підприємства відправили на забій на 5,8% більше свиней

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За 11 місяців 2019 року сільськогосподарські підприємства збільшили обсяги реалізації свиней на забій на 5,8%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Приріст промислової пропозиції свинини склав 25,8 тис. тонн – до 470,7 тис. тонн.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Хоча у ІІ півріччі пропозиція свиней забійних кондицій від промислових операторів була дещо неоднорідною (через обмеженість у західних областях), підсумок 11 місяців свідчить про більші обсяги реалізації свиней на бійні та м’ясокомбінати, зазначили в асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Так, за аналізований період на забій направили 4,3 млн свиней, що на 154 тис. голів більше, ніж торік. Збільшенню сукупної живої маси тварин також сприяло підвищення середньої забійної ваги однієї голови на 2 кг – до 109 кг, пояснили в АСУ.

Проте на тлі інших даних щодо ситуації в галузі важко радіти таким змінам, наголосили в асоціації. Зокрема, темпи приросту реалізації на забій цього року більш ніж удвічі перевищили приріст обсягів вирощування свиней.

Дані державної статистики свідчать, що сумарні обсяги вирощування свиней сільськогосподарськими підприємства склав 487,9 тис. т живою масою, що на 2,5% більше, ніж торік. При цьому майже 96,5% з цих обсягів реалізували на забій, а це лишає менший проміжок для нарощування виробництва свинини у подальшому, вважають експерти.

Як повідомлялося, цього року «Агропрайм Холдинг» планує продати близько 35 тис. голів товарних свиней.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!