Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Підгодівля поросят замінником молока може тривати до відлучення

Підгодівля поросят із використанням замінників незбираного молока з урахуванням різних господарських ситуацій починається з 3-5 доби від народження тварини і може тривати до відлучення.

Замінники можна використовувати як самостійно, так і в складі престартових і стартових комбікормів, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Обирати треба якісні комбікорми, які б підвищували апетит у поросят, сприяли комфортному травленню та засвоєнню поживних і біологічно активних речовин, з високою енергією росту, підвищували імунітет і збереженість поголів’я.

Обов’язково слід звертати увагу на склад і поживність комбікормів із умістом замінників незбираного молока. Вони повинні бути легкоперетравним кормом для поросят, проте мати високу поживність і містити пробіотики й пребіотики, що стимулюють розвиток симбіотичної мікрофлори травного каналу.

Потрібно чітко дотримуватися інструкції виробника з використання замінників молока, правильної пропорції розведення з водою та додавання до складу комбікормів власного виробництва.

Як повідомлялося, замінник молока додають у раціон поросят лише в крайніх випадках.