Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Новий підхід до ефективного контролю еймеріозу

Новий підхід до ефективного контролю еймеріозу

Перебіг кокцидіозу в птиці має ензоотичний характер, інколи спричиняючи загибель до 80% сприйнятливого поголів’я молодняку.

Застосування еймеріостатиків на основі трав забезпечує новий підхід до ефективного контролю еймеріозу. Особливо це актуально, зважаючи на гостру потребу в нових засобах відповідно до поширеної появи резистентних штамів еймерій.

Про це пише журнал «Наше птахівництво».

В Європі як натуральний кокцидіостатик почали використовувати кормову добавку на основі натуральних ефірних олій орегано у стандартизованій та стабілізованій формах, що запобігає ендогенній фазі розвитку еймерій.

Науковці Пакистану та Нової Зеландії провели експерименти щодо еймеріостатичної дії арабіноксилану – полісахариду, що міститься у пшеничних висівках.

Як запобігти кокцидіозу в птахогосподарстві та які способи боротьби з цією хворобою найдієвіші, під час Міжнародного практичного форуму Poultry Farming розповість Микола Жила, д-р ветеринарних наук, завідувач лабораторії клініко-біологічних досліджень ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Форум відбудеться 24-25 червня у Львові. Детальна програма й умови участі тут.

Журнали