Тваринництво

Нідерландським свинарям держава виплатить компенсації за закриття бізнесу

Уряд Нідерландів готовий виплатити компенсації свинарським господарствам, які закривають свій бізнес, аби зменшити викиди аміаку, повідомляє euromeatnews.

Галузь свинарства країни перебуває під тиском щодо обмеження викидів аміаку, оскільки Нідерланди повинна підкорятися судовому рішенню щодо скорочення викидів азоту.

Починаючи з цього тижня, уряд погодився виплатити компенсації фермерам, які бажають вийти з бізнесу, повідомило Міністерство сільського господарства. Також виплачуватимуться компенсації за скорочення поголів’я свиней.


«Перед нами стоїть важливе завдання – зробити свинарство стійкішим і перспективнішим у майбутньому, – заявила міністерка сільського господарства Нідерландів Карола Шутен. – Для фермерів, які продовжуватимуть працювати у свинарстві, на початку наступного року запровадять заходи, спрямовані на інновації та скорочення викидів».

Виплата компенсацій свинарям торкнеться лише кількох районів із високою щільністю поголів’я на сході та півдні Нідерландів. Причому розмір відшкодування – різний.

Так, на півдні свиногосподарства отримають 151 євро за кожну свиню, тоді як на сході – 52 євро за тварину.

Після закінчення терміну реєстрації для отримання виплат (15 січня) фермери матимуть вісім місяців для утилізації свиней, очищення гною та закриття своїх господарств.

Нагадаємо, за 10 місяців 2019 року поголів’я свиней у сільськогосподарських підприємствах України скоротилося на 2% – до 3,37 млн голів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!