Тваринництво

Напередодні свят ціни на живець свиней стабільні

Напередодні свят ціни на живець свиней стабільні

У перші дні квітня на ринку живця свиней зберігається відносна стабільність котирувань. Свиней забійних кондицій цього тижня закуповують у незмінному діапазоні 35-37 грн./кг.

Про повідомили в Асоціації свинарів України.

Хоча така сталість суперечить прогнозам окремих операторів ринку, незначна волатильність цін спостерігалася в аналогічний період минулого року.

За відгуками закупівельників, сплеску пропозиції від сезонних відгодівельників, очікуваного два тижні тому, не сталося, а деякі постачальники навіть дещо стримували продажі товарних обсягів в очікуванні вищої ціни.

Активніша пропозиція спостерігається лише з боку тих свиногосподарств, які терміново потребують поповнення обігових коштів. При цьому м’ясопереробники відзначають незначне поліпшення збуту порівняно з попереднім тижнем, оскільки торговельні мережі поступово готуються до Великодня.

Оператори відзначають вже звичну відсутність передсвяткового ажіотажу з боку споживачів, що врівноважує вплив перших двох чинників. Тож очікувана зміна закупівельної ціни напередодні свята, найвірогідніше, не перевищить 3%, а рівна торгівля та хороші погодні умови слугуватимуть підтримкою внутрішніх котирувань на свинину живою вагою і в другій половині квітня.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!