Тваринництво

На Житомирщині сільгоспвиробники збільшують поголів’я корів

На Житомирщині сільгоспвиробники збільшують поголів’я корів

На Житомирщині п’ять тваринницьких сільгосппідприємств області отримають із державного бюджету близько 9 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Відповідно до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, обласна комісія завершила приймання документів від товаровиробників, які претендують на часткове відшкодування (50%) вартості придбаних племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напрямів продуктивності з племінних заводів і племінних репродукторів або ввезених в режимі імпорту.

«У сільгосппідприємства області за дев’ять місяців цього року від розтелення корів і нетелей надійшло 18 тис. голів телят, зокрема від корів — 13,6 тис. Вихід телят від 100 корів становив 56 голів», — сказано у повідомленні.

Також додається, що найкращі показники відтворення поголів’я великої рогатої худоби в господарствах Олевського району — 77 голів телят, Бердичівського, Житомирського та Новоград-Волинського — 69 голів, Пулинського — 68 голів телят на 100 корів. За цей період введено в основне стадо 18 голів нетелей на 100 корів. Найкращі показники ремонту стада в господарствах Радомишльського району — 58 нетелей, у Бердичівського — 31, Попільнянського — 30.

За матеріалами прес-служби Житомирської облдержадміністрації

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!