На Міжнародному ветеринарному форумі поділяться досвідом, як отримати більше здорових поросят
Щойно поросята з’являються на світ, як у них виникає чимало проблем. Полегшити життя малечі під силу кваліфікованим ветеринарним спеціалістам. Низка актуальних питань здоров’я поросят буде в фокусі Міжнародного ветеринарного форуму «Свинокомплекс».
Захід відбудеться 21 березня у Львові за організації журналу The Ukrainian Farmer.
Новонароджені поросята мають слабкий імунітет або взагалі його не мають. А вже в перші години їхнього життя може розвинутися клостридіоз. При цьому лікування хвороби зазвичай неперспективне. Про те, як усунути проблему клостридіозу та підвищити виживання новонароджених поросят, розповість Матеуш Поморзький, технічний спеціаліст зі свинарства (Польща).
Ще один доповідач форуму ‒ Іван Сердюк із Laboratorios Hipra, SA ‒ поділиться секретами успішного контролю рецидивних неонатальних діарей поросят. Ветеринари можуть дізнатися, чи існує можливість повного захисту від цієї хвороби, адже від неї не застраховані й господарства з високими показниками менеджменту.
Поросята ростуть, але чомусь не такими темпами як треба? В низького набору маси сисунами може бути кілька причин. Про них розповість Вікторія Зелінська, керуюча господарством «Оілпродхолдинг».
На стадії відгодівлі на поросят чекає нове випробування ‒ не стати жертвою сородичів. Чи можливо уникнути канібалізму, знає Денис Маслов, головний технолог «Серволюкс Генетикс», і поділиться своїми думками з учасниками Міжнародного ветеринарного форуму «Свинокомплекс».
Відвідувачі заходу також дізнаються про вакцину проти АЧС; вплив мікроклімату на здоров’я свиней; практичний досвід ефективної профілактики респіраторних захворювань свиней та багато іншого.
«Свинокомплекс» відбудеться в межах Міжнародного ветеринарного форуму ‒ найпотужнішого професійного заходу для лікарів ветеринарної медицини свинарських і молочнотоварних господарств. Ця подія не має аналогів на вітчизняному ринку, й триватиме 20-21 березня. Програма ж другого дня ‒ 20 березня ‒ сформована під потреби ветеринарних спеціалістів молочних ферм.