На Міжнародному форумі Poultry Farming розкажуть, як ефективніше вирощувати птицю

У вирощуванні птиці є певна база, але, крім неї, багато перемінних даних. Адже наука не стоїть на місці, і нові дослідження, нові відкриття, експерименти дають поштовх для розвитку птахівництва, дозволяючи заощаджувати, ефективно використовувати ресурси, корми та їхні складові.
Міжнародний практичний форум Poultry Farming ‒ майданчик, де професійні птахівники діляться й отримують знання, дізнаються про новинки, закріплюють інформацію про засади утримання птиці. 14-15 травня цей масштабний захід збирає птахівників у Львові. Серед інших тем багато доповідей присвячено технологічним аспектам.
Технологи птахофабрик, зокрема, зможуть дізнатися від авторитетних українських і міжнародних спеціалістів про:
- стратегії та рішення для максимальної продуктивності несучок;
- вдосконалення забезпечення раціонів птиці мікроелементами;
- ефективні й енергономічні системи утримання птиці;
- емульсію жирних кислот у годівлі курчат-бройлерів;
- бутират кальцію як природний стимулятор росту;
- особливості нормування введення амінокислот;
- створення ідеального мікроклімату у пташнику;
- як зберегти яйця від пошкодження;
- доцільність застосування про- та пребіотиків;
- отримання й оцінювання якісного добового молодняку птиці;
- якісну дезінфекцію пташника.
Без сумніву, на форумі Poultry Farming кожен птахівник отримає цінну інформацію: і керівники птахофабрик, і ветеринарні лікарі, і технологи, і ті, хто дотичний до птахівництва, адже тут очікується понад 500 учасників із різних куточків України та з-за кордону.
Вони обговорюватимуть запровадження новітніх технологій для покращення операційних процесів і підвищення ефективності вирощування та продуктивності птиці. При цьому не відриваючись від землі, а у міцній зв’язці теорія ‒ практичний досвід.
І як завжди, Міжнародний практичний форум Poultry Farming пропонує два дні інтенсивної роботи, живого спілкування в дружній атмосфері, корисних знайомств і нових ідей.
Ознайомтеся з програмою, обирайте найцікавіші доповіді та реєструйтеся!