Тваринництво

На Львівщині розпочали бізнес ще чотири сімейні молочні ферми за допомоги уряду Канади

На Львівщині розпочали бізнес ще чотири сімейні молочні ферми за допомоги уряду Канади

У Бродівському районі Львівської області відкрили чотири сімейних молочних ферми. Це стало можливим за підтримки українсько-канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» та Львівської аграрної дорадчої служби.

Господарства отримали всю необхідну техніку, зокрема, сучасні енергозберігаючі лампи, регулятор освітлення, килимки, поїлки, доїльні апарати.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Родина Ганни та Івана Іванів з села Білявці розпочала домашній молочний бізнес з 10 корів. У майбутньому планують розширитися до 20-30 корів та збудувати нову стайню.

Родина Петра Шаруна (також з Білявки), збудувавши стайню, утримує п’ять корів та молодняк.

Родина Володимира Яремчука, завдяки українсько-канадському проекту значно покращила умови утримання тварин на фермі, завершила реконструкцію стайні.

У селі Голосковичі сімейний молочний бізнес започаткувала родина Юрія Щудлюка. Після повернення з АТО, господар збудував нову стайню, наразі реконструює стару, бо у планах – збільшення поголів’я до 10 корів.

Довідка

Усього в 2016 році у Бродівському районі в рамках українсько-канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні»  відкрили 10 сімейних ферм.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!