Тваринництво

На Херсонщині закрили два молокозаводи

На Херсонщині закрили два молокозаводи

24 лютого цього року рішенням колегії суддів Одеського апеляційного адміністративного суду зупинено виробництво ДП «Гауда» та ТОВ «Станіслав і Ко».

Про це йдеться в повідомленні Держекоінспекції.

Нагадаємо, що у грудні 2015 року Херсонським окружним адміністративним судом задоволено адміністративний позов Держекоінспекції у Херсонській області до ДП «Гауда» та ТОВ «Станіслав і Ко» про застосування заходів державного нагляду шляхом зупинення виробництва пов’язаного з переробкою молока, виробництвом масла та сиру.

Керівництво підприємства довгий проміжок часу ігнорувало вимоги чинного природоохоронного законодавства, приписи держекоінспекції, здійснюючи свою діяльність за відсутності спеціального дозволу на користування надрами та дозволу на викиди забруднюючих речовини в атмосферу стаціонарними джерелами.

Окрім того, держінспекторами при розгляді чисельних звернень громадян встановлено, що працівниками вказаного товариства здійснюються скиди відходів молочного виробництва на земельні ділянки. Саме ці фактори стали підставою для повного зупинення підприємств, а саме: двох заводів розташованих в с. Петрівка, Білозерського району та в с. Мала Лепетиха, Великолепетиського району Херсонської області.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!