Тваринництво

На форумі Poultry Farming обговорюватимуть, як виростити здорову птицю

На форумі Poultry Farming обговорюватимуть, як виростити здорову птицю

Краще менше та краще – це повною мірою стосується здоров’я птиці за умов скорочення поголів’я. У складних економічних умовах дуже важливо інвестувати правильно і з високим результатом. Профілактика хвороб птиці – безпрограшний варіант.

Цій темі буде присвячена низка доповідей на Всеукраїнському практичному форумі «Poultry Farming. Бройлер/Несучка», який відбудеться 8 грудня у Львові.

Зокрема, у фокусі буде таке небезпечне захворювання, як грип птиці: реальний погляд на стан речей, небезпека для птахогосподарств.

Ветлікарі обговорюватимуть причини й ознаки порушення мінерального обміну в птиці. Як він позначається на продуктивності та як усунути проблему.

Серед вічно актуальних тем – особливості вакцинопрофілактики респіраторних захворювань птиці та як позбутися сальмонели.

Застосування антибіотиків у птахівництві сьогодні перебуває під посиленим контролем. Антибіотикорезистентність бактерій, що циркулюють у птахогосподарствах, про яку так довго попереджали, – проблема, яка відгукнеться багатьом фахівцям.

Форум Poultry Farming, який організовує журнал «Наше птахівництво», надає можливість живої професійної дискусії для птахівників.

Детальна програма заходу доступна за посиланням. Зустрінемося на форумі Poultry Farming!