Тваринництво

На форумі «Молочна ферма» Ян Бондаренко розповість про технології перетворення органічних відходів на фермі на дохід

На форумі «Молочна ферма» Ян Бондаренко розповість про технології перетворення органічних відходів на фермі на дохід

Ефективне керування органічними відходами на фермі й зниження залежності від використання мінеральних добрив – одне з нагальних питань, яке порушать на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво» 21 жовтня.

Спікером із цього питання виступить Ян Бондаренко, керівник відділу агропроєктів «А.ТОМ».

Він зазначив, що в аграрних країнах Європи та світу використовують компост та рідкі форми органічних добрив, що надає можливість підвищувати родючість грунтів та отримувати економічну вигоду.

«Серед основних переваг компосту для фермера – це передусім зниження витрат на придбання мінеральних добрив і ЗЗР, раціональне використання органіки, –наголосив AgroTimes Ян Бондаренко. – Окрім цього, виробництво та продаж компосту може стати джерелом додаткового прибутку господарства й посприяє легальному усуненню претензій з боку служб екології, ветеринарії та СЕС».

Як успішно запустити процес компостування на своєму підприємстві від оцінки наявності первинної сировини на фермі й облаштування ділянки для компостування – до правильного вибору моделі аератора й відпрацювання технології, Ян Бондаренко розповість на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво», який відбудеться у Києві.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.