Тваринництво

На форумі «Молочна ферма» Дмитро Шелудько розповість про рішення, які дають результат в молочному бізнесі

На форумі «Молочна ферма» Дмитро Шелудько розповість про рішення, які дають результат в молочному бізнесі

Додаткові резерви підвищення продуктивності стада та прибутковості ферми – шлях до зростання ефективності молочного бізнесу. Як досягати високих результатів, утримувати і нарощувати їх обговорюватимуть на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво» 21 жовтня.

Досвідом успіху молочних ферм поділиться Дмитро Шелудько, головний технолог із тваринництва компанії «ТАС Агро».

Він розкриє секрети ухвалення своєчасних і правильних рішень, а також формулу, компоненти якої виводять компанію на якісно новий рівень виробництва молока.

Так, тваринництво в «ТАС Агро» змінилося майже за всіма напрямами: селекційна робота зі стадом, якісне кормовиробництво, вирощування молодняку, нарощування молочної продуктивності стада, підвищення якості молока.

«Прибутковість у тваринництві – це багатовекторна модель, де кожен виробничий процес важливий, тому виконання всіх робіт постійно контролюється, – зазначив Дмитро Шелудько. – У тваринництві немає ані вихідних, ані свят, ані коронавірусу. Ферма – не магазин, який можна зачинити-відчинити у зручний час, і не конвеєр, який можна зупинити».

В усьому світі сьогодні спостерігається інтерес до екопродукту, і молоко – не виняток. Виробництво молока зростатиме в напрямі отримання певних генотипів А2А2 задля збереження здоров’я майбутніх поколінь. Якість – вектор, на який орієнтуються і розвинуті країни, і компанія «ТАС Агро», яка впроваджує ці технології.

Про високу результативність молоковиробництва Дмитро Шелудько розповість на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво», який відбудеться у Києві.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.