Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Міжнародні виставки EuroTier та EnergyDecentral перенесено на лютий 2021 року

Компанія DLG відкладає виставки EuroTier та EnergyDecentral, які мали відбутися на виставковому майданчику в Ганновері (Німеччина) з 17 по 20 листопада 2020 року.

Пандемія коронавірусу залишає багато невизначеностей у міжнародному контексті. Зважаючи на обставини, DLG вважає, що цього року не вдасться організувати EuroTier на рівні, який очікують експоненти та відвідувачі від провідної світової виставки.

Нові дати виставок – 9-12 лютого 2021 року, повідомили у компанії.

Рішення щодо відкладення EuroTier та EnergyDecentral було ухвалено в тісній координації з експертними консультативними радами обох виставок.

«Відкладення EuroTier та EnergyDecentral було важким рішення, – зазначив генеральний директор DLG, д-р Рейнхард Грандке. – Міжнародний характер виставок, з точку зору і експонентів, і відвідувачів, є тим, що робить події глобальним місцем зустрічі експертів і лідерів, які ухвалюють рішення. Ці дві виставки є місцем зустрічей для всієї галузі, головна мета всіх учасників – інтерактивний діалог».

За його словами, DLG переконані, що перенесення EuroTier та EnergyDecentral на 9-12 лютого 2021 року буде не лише справедливо щодо репутації обох подій як провідних міжнародних виставок, але й надалі забезпечить максимальні можливості для планування та підготовки учасників виставки та відвідувачів.

Довідка

Виставка EuroTier – найбільша у світі виставка у галузі тваринництва. EnergyDecentral висвітлює сферу децентралізованого постачання енергії.