Тваринництво

М’ясна племінна худоба з Рівненщини зацікавила швейцарську ферму

М’ясна племінна худоба з Рівненщини зацікавила швейцарську ферму

Швейцарська ферма, яка спеціалізується на розведенні та реалізації великої рогатої худоби м’ясного напрямку абердин-ангуської породи, зацікавлена у співпраці з рівненськими фермерами. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Власник ферми «Дім ангуса» Едгарас Льючіс мав зустріч із українськими фермерами і розповів про дуже високу цінність мармурового м’яса абердин-ангуської породи на світовому ринку. Він зауважив, що вибагливий споживач завжди знайде кошти придбати таке м’ясо, тому якість продукту у виробника повинна бути відповідною.

Едгарас Льючіс також відвідав фермерське господарство «Cерпанок» у Дубенському районі (Рівненська область), яке є племінним репродуктором з розведення м’ясної абердин-ангуської породи.

Іноземець був приємно вражений пасовищами та вільному пересуванню по ньому тварин, доглядом за ними, бездоганним зовнішнім виглядом племінних ресурсів.

Едгарас Льючіс обговорив із керівником «Серпанку» Богданом Музикою питання співробітництва, в тому числі можливість реалізації у майбутньому м’ясної племінної худоби з Рівненської області до країн Європи.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!