Тваринництво

Львівщина лідирує за кількістю введених в експлуатацію об'єктів тваринництва

Львівщина лідирує за кількістю введених в експлуатацію об'єктів тваринництва

Шість львівських сільгоспвиробників отримали державну підтримку в сумі 82,1 млн грн у вигляді часткового відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємств із переробки сільгосппродукції.

Львівщина – рекордсменка за кількістю введених в експлуатацію об’єктів тваринництва та сумою держпідтримки в Україні, повідомили у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«Обсяг інвестицій, вкладених у будівництво і реконструкцію введених в дію об’єктів тваринництва в області становить близько 300 млн грн», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Зокрема, держава відшкодувала вартість будівництва та реконструкції прийнятих в експлуатацію трьох виробничих об’єктів – по одному у скотарстві, птахівництві та козівництві, а також трьох цехів забою бройлерів потужністю 2-8 тис. голів/година.

За рахунок введення в експлуатацію об’єктів збільшено потужності виробництва у галузі тваринництва на 150 голів корів, 32 тис. голів курей-бройлерів, 1 тис. голів кіз, уточнила Тетяна Гетьман.

Виробники також розширюють власні потужності переробки вирощеної продукції, що веде до здешевлення її собівартості та збільшення рентабельності виробництва.

Як повідомлялося, у 2022 році акцент державної підтримки буде зміщений на тваринництво.