Тваринництво

Китайських свинарів держава стимулюватиме субсидіями

Китайських свинарів держава стимулюватиме субсидіями

Субсидії на суму до 5 млн юанів нададуть свиногосподарствам Китаю, які зосереджуються на розширенні своєї діяльності, та великим господарствам, які прагнуть закріпити свої позиції на ринку.

Про це повідомляє інформаційна агенція Сіньхуа з посиланням на Китайський національний комітет розвитку та реформ.

Після скорочення національного поголів’я свиней у Китаї на 33% через кризу, спричинену АЧС, уряд країни має намір стимулювати свинарський сектор, надаючи субсидії переважно великим підприємствам.

Утім, галузеві експерти схиляються до думки, що такі заходи влади не матимуть надто відчутного ефекту і втрати поголів’я до кінця року можуть сягнути 50%.

Пропозиція уряду не перевищить 30% від загальної суми інвестицій, і субсидії будуть розподілені лише між 40-50 найбільшими китайськими підприємствам. Також грошей вистачає на покриття лише 20% вартості будівництва ферм у країні.

Із червня ціни на свинину в Китаї підскочили до $4,5/кг через дефіцит пропозиції на внутрішньому ринку. Країна продовжує нарощувати імпорт свинини, яловичини та птиці. Наразі жодне з великих свиногосподарств Китаю не висловило наміру відновлювати поголів’я.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!